TechControl

Firma TechControl od początku swojej działalności współpracuje ze światowymi liderami z branży badań nieniszczących, którzy produkują środki, sprzęt i systemy najwyższej jakości dla różnych gałęzi przemysłu. Dlatego też współpracujemy z właśnie z firmą KARL DEUTSCH.

Zaufaj nam

W obecnych czasach każda licząca się na rynku firma dąży do zbudowania przewagi konkurencyjnej poprzez sprostanie wysokim wymogom jakościowym.

Zgodnie ze swoją misją pomagamy polskim producentom, poddostawcom i usługodawcom osiągnąć ich cel.

Powerzając nam możliwość zaopatrzenia Państwa firmy w urządzenia i środki do badań firmy KARL DEUTSCH, otrzymają Państwo innowacyjne produkty o najlepszych parametrach i najwyższej jakości. Dzięki temu oszczędzony zostanie czas, kapitał oraz zasoby, uzyskując jednocześnie gwarancję końcowej sadysfakcji klienta.

Zawsze na bieżąco

Stale śledzimy najnowsze trendy technologiczne w dziedzinie badań nieniszczących, a następnie wspólnie z KARL DEUTSCH wdrażamy je w naszej firmie. Nawiązanie współpracy z naszą firmą będzie dla Państwa inwestycją w nowoczesność, jakość oraz odpowiedzialność.

Zapraszamy do współpracy...

© 2019 KARL DEUTSCH GmbH + Co KG  - TechControl   Tel. +48 32 457 80 43     info@techcontrol.eu

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X